Fenerbahçe thread(Championnnnn!!!)

Status
Not open for further replies.
Plase Answer This!!!!!!!!!!!!!!!

atatrkldrmeksteyenfeebelbakan3.png

Little translate:
This the photo old Fenerbahce presiden who tried to kill M.Kemal Atatürk,but he swing in the rope.:.

They are hang pancarts like "Atam we are on your dutys".It's so :lol: :lol:

You are Fenerbahce Republic citizen don't talk Turkish Republic's first president M.Kemal Atatürk.

This a Turkish Sport Newspaper after a Fenerbahce's Turkish Cup match..
"Donkeys became men but Fenerbahce can't became men" :lmao: :lmao: :lol: :lmao:

This is the summary of Fenerbahce. :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:

Re: Plase Answer This!!!!!!!!!!!!!!!

03Gs1905 said:
atatrkldrmeksteyenfeebelbakan3.png

Little translate:
This the photo old Fenerbahce presiden who tried to kill M.Kemal Atatürk,but he swing in the rope.:.

They are hang pancarts like "Atam we are on your dutys".It's so :lol: :lol:

You are Fenerbahce Republic citizen don't talk Turkish Republic's first president M.Kemal Atatürk.

This a Turkish Sport Newspaper after a Fenerbahce's Turkish Cup match..
"Donkeys became men but Fenerbahce can't became men" :lmao: :lmao: :lol: :lmao:

This is the summary of Fenerbahce. :lmao: :lmao: :lmao: :lmao: :lmao:
Kurtuluş savaşı sırasında cepheye asker ve silah kaçıran kulüp hangi kulüptü?İşgal kuvvetleriyle 55 civarı maç yapıp bunların 47-48 tanesini kazanıp halkımıza moral veren kimdi?Peki general Harringon kupasını kazanan kimdi?İngiliz general Harrington cephede kaybetmenin acısıyla Türkiye'nin en iyi kılübü Fenerbahçe'ye bir maç teklif eder.Amacı bu maçı alıp cephede aldığı yenilgilinin acısını çıkartmaktır.İngiltere'nin en iyi oyuncularını takımına getirir.Ayrıca başka ülkelerden çeşitli oyuncularda alır.Fenerbahçe'ye de istediği oyuncuları alma hakkını tanır.Ancak Fenerbahçe hiç kimseyi almaz ve kendi kadromuzla çıkıcaz der.Üstelik bazı sakat oyuncuları vardır Fenerbahçe'nin.Maçın ilk yarısını İngilizler 1-0 önde kapatır ikinci yarıda 2 gol bulan Fenerbahçe maçı 2-1 kazanır.O sırada Lozan görüşmelerinde bulunan İsmet Paşa'da(İnönü) Fenerbahçe'yi tebrik eden bir telgraf yollar.O sırada Fransız salaklardan oluşan Galatasaray ne yapar?Öyle yatar.Bi bok yapmaz.

Bu yüzden Fenerbahçe'ye halkın Beşiktaş'a arabacı Galatasaray'a da Fransız zengin(pek kalmadı ama)züppesi takımı denir.

Evladim Galatasaray asil halkin takimidir cunku Galatasaray'a adini Türk halki vermistir istersen arastir da sayin fenerli...

Bırak şimdi boş boş konuşmayı.Sana kapak oldumu?Umarım bu gazoz kapağından sonra buraya gelip gereksiz mesajlar atmaman gerektiğini öğrenmişsindir.

Hem ne alakası var şimdi üstteki mesajı niye attın?Yine kendini kandırıyosun.Herkes Galatasaray'ın Fransız takımı olduğunu biliyo.Garip garip mesajlar atma lütfen.

Evet gercekten fenerbahçe o yıllarda ingiliz ekiplerini yenerek halka da büyük moral olmustur.Silah kaçırmıstır,savasmıstır.Galatasaray ise sarayında oturup kıçındaki pireleri saymaktaydı.

EVERYBODY KNOW FENERBAHÇE'S İMPORTANT ROLE İN THE İNDEPENDENCE WAR.

WHAT'S MORE FENERBAHÇE İS A TEAM WHİCH ATATÜRK VİSİTED AND SUPPORTED.

Ben size hangi şeyi anlatırsam anlatayım siz bu dangalak kafalarinizla dangalak dangalak yorumlar yapacaksiniz.Galatasaray kurtuluş şavaşından kaçmış ha işte ben buna kıçımla gülerim.O kadar şehiti siz verdiniz değil mi?Cepheden kaçan topçularınızla yendiğiniz ingilizlerin maçıyla övünüyorsunuz hala.Galatasaray'in kuruluş amacini bilmiyorsunuz hala yok fransiz takimi yok zart yok zurt.
"Amacimiz bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmektir"
Ali Sami Yen demiş bu lafi hani ilk spor bakanı ve federasyon başkanı hatırladiniz mi kendisini?
Böyle düşünce yapısında kurucusu olan bir takim mi fransiz takimi ha işte buna gülüyorum.Papazin Çayiri nereye denirmiş biliyormusunuz şimdi sizin stadinizin olduğu yere denirmiş.Ama hiçbir Galatasaray'li taraftarin bu yüzden size papazlar dediğini duydunuz mu ha duydunuz mu?
Atatürk hiç mi gelmemiş Galatasaray'a nerden duydun angut.com dan mı ha ordan dir kesin zaten.Atatürk en fazla itibar gösterdiği alan Galatasaray lisesidir.En fazla lisemize gitmiştir.Galatasaray klübüne de 3 kez gelmiştir.Hala siz size anltilan yalanlarla Atatürk'ü fenerli zannedin hala öyle zannedin.Atatürk gerçekten fenerli bile olsa onun gibi bir konumda bulunan bir insan bunu açıklamaz yani Atatürk bu konuda açıklama yapmamıştır.
Gelelim Galatasaray neden halk takimi diye Galatasaray adini halk tarafindan almiştir.O dönemde bizim takima halk Galata Saray-i Efendileri diyorlardi.Sonra degişerek Galatasaray'a dönüştü.
Ulen zaten sizin gibiler yüzünden Galatasaray-Fenerbahçe dostluğu zarar görüyor.1911 senesinde müzeniz yaniyor ilk yardima koşan kim Galatasaray klübü.Avrupaya ligi boykot ederek gidiyoruz Fenerden futbolcu aliyoruz(Galip Kulaksizoğlu).

Eğer gerçekten bu kadar tarihe merakliysaniz p.m. atin msn den tarih dersleri vereyim size.

Birincisi;
Atatürk Fenerbahçelidir.Geçen sene bizim okula Atatürk'ün manevi kızı Ülkü geldi ve Atatürk'ün Fenerli olduğunu söyledi.Galatasaray Fransız takımıdır bunu herkes biliyo.GS'liler bile bunu kabul ediyo sen neden etmiyosun?Boşunamı Fener'e halkın Galatasaray'a Fransızların Beşiktaş'a da arabacı,şarapçı takımı demişler?Papazın çayırı meselesinin ne alakası var?Sizin bize papazlar demenizlae bizim size Fransız dememiz aynı şeymi?Üstelik cepheden kaçan futbolcularımız olduğunu nerden çıkardın?

Herkes kimin savaşa katkı yapıp kimin yatıp kıç büyüttüğünü biliyo.Kendini kandırmaya devam et sen...

why are we going down the level of the idiots here who wants to destroy our thread,

IN THE END , FENERBAHCE IS THE CHAMPION, WHATEVER THEY SAY WE DONT CARE, WE ARE THE CHAMPIONS , SO SHUT UR FUCKIN MOUTHS AND ACCEPT IT... WE WON , CONGRATUALATE OR FUCK OFF FROM THIS THREAD...

FENERBAHCE CHAMPIONS

A.Q salaklari buraya gelip 100 yil onceki yok fb baskani ataturku oldurmek istemiste yok, edisonun anasini su istemiste, ULAN SONUNA KADAR SAVASTIK VE KAZANDIK, GOTUNUZE MI GIRDI ? GIRDIYSE BI DAHA CIKMASIN CUNKU GELECEK SEZONA KADAR BORU GIBI SAMPIYONUZ ULAN

Last edited by a moderator:
As kel says, You are really big spamboy. (I mean fbmania)

We will see you next Champions League. Also, Fenerbahçe joining CL without playing eleminate tours. But can you tell me who earn national points for Turkey? Fenerbahce? Every year returns Turkey with "0" points. I mean there is one club who wins 2 european cup and plays quater final with Real Madrid and plays at second tour with Lucescu.

Which club is that?

Please shut your mouth, take pistol, and continue to fire at air. Great Fenerbahçe supporters!

Also, If one person who wants to kill Ataturk, he must be Fenerbahce supporter as we saw.

Also Commandant is not Alex. There is one COMMANDANTE is Hagi. ;) (Thief! lol)

Seviyenizi acaip sekilde belli ediyorsunuz fenerli kardeşler afferin size ben sizin gibi bazı dangalaklarin uydurduğu şeylere inanmam tarihi en az üç beş yerden araştırır söylerim.Her sene Çannakale'ye sizin taraftarlariniz gidiyor değil mi?Sizin lisenizde tüm şehitlerinizin listesi var değil mi?Sanki Türk futboluna hizmet eden jenerasyonlar sizn değil mi?Sizden ayrilip klüb kurup sizi baltalamaya çalışanlar da oldu değil mi?Bizim oldu Ateş-Güneş vakası.Araştırın bakalım ben yalan mı söylüyorum.

Her zaman hırsızsınız bu değişmedi.
İmparator Terim dedik İmparator Oğuz dediniz
Commandante Hagi dedik Commandate Alex dediniz

Bana Fenerbahceyi ve de kendinizi asla anlatmayin sizin tarihinizi sizden daha iyi biliyorum.Neden mi araştırdım da söylüyorum.

Büyük olmanız için ne yapmanız gerek biliyormusunuz ha fenerli dostlar!
11 Türkiye kupası almanız lazım bize hiç aldırmadan
Şampiyonlar Ligi'nde Final oynamanız lazım.Sizin için hayal ama.
Uefa Kupasını ve Süper Kupayı berabere kalmadan almanız lazım.
Ergün Penbe,Bülent Korkmaz,Suat Kaya gibi efsaneler çıkarmanız lazım.
Hagi,Popescu,Taffarel gibi dünyanın saygı duyduğu starlar getirmeniz lazim.Anelka gibi o doğru hareket.Ama PVH gibi adamı harcayıp gönderdiniz ya helal olsun.
Emre,Cafercan,Özgürcan,Uğur Uçar ve benzerleri gibi futbolcular çıkarmanız lazım.
Türk futbolunun lokomatifi olmanız lazim Uefa sıralamsında 1. olmak gibi.

İşte bunlardan birkaçını belki yarisini yapabilirseniz büyük klübsünüz derim...

03Gs1905 said:
Seviyenizi acaip sekilde belli ediyorsunuz fenerli kardeşler afferin size ben sizin gibi bazı dangalaklarin uydurduğu şeylere inanmam tarihi en az üç beş yerden araştırır söylerim.Her sene Çannakale'ye sizin taraftarlariniz gidiyor değil mi?Sizin lisenizde tüm şehitlerinizin listesi var değil mi?Sanki Türk futboluna hizmet eden jenerasyonlar sizn değil mi?Sizden ayrilip klüb kurup sizi baltalamaya çalışanlar da oldu değil mi?Bizim oldu Ateş-Güneş vakası.Araştırın bakalım ben yalan mı söylüyorum.

Bana Fenerbahceyi ve de kendinizi asla anlatmayin sizin tarihinizi sizden daha iyi biliyorum.Neden mi araştırdım da söylüyorum.

Hagi,Popescu,Taffarel gibi dünyanın saygı duyduğu starlar getirmeniz lazim.Anelka gibi o doğru hareket.Ama PVH gibi adamı harcayıp gönderdiniz ya helal olsun.
Emre,Cafercan,Özgürcan,Uğur Uçar ve benzerleri gibi futbolcular çıkarmanız lazım.

:applause:

But please talk English after than ok?

16 times turkish super league champions

its great to see these idiots whine , especially after we won the trophy :D

saymasiniogrenpic6bs.jpg

6S FANS KNOW HOW TO COUNT ?

16 TIMES BITCHES, IN DA ASS :mrgreen:

03Gs1905 said:

Şampiyon olunca hemen kirletmeye bakın.Siz hep böylesiniz zaten.Kabullenemiyosunuz.Yok Atatürk'ü öldürmek istemişiz yok sehit vermemisiz.
Dangalağın kim olduğu belli size kaç kere buraya yazmayın dedik ama o kıt beyinleriniz almıyo işte...

You can't understand my ideas at this time and forever.You are living in another world which created you from your president Aziz Yıldırım.You don't lookup history anymore.If ı ask you who is Galip Kulaksızoğlu?You look ununderstand.

Şampiyonluğunuza kir atan falan yok.Dangalak lafida size bazi gerçekler pembe gözlükler arkasindan gösteren kişilere dedim.Ben Fenerbahçe tarihini sizden daha iyi biliyorum çünkü araştırıyorum.Sorararım size madem bu kadar seviyorsunuz takımınızı dergisini aliyor musunuz?Ben aliyorum Galatasaray dergisini ve de çok seviyeli yorumlari için tebrik ediyorum.Okumanizi tavsiye ederim.Bakin Galatasaray nasil birşey belki anlarsiniz.Ben Fenerbahce dergisini bir kez elime alip okudum ama biraz seviyesini düşük buldum.Bunun da çalışarak düzelebileceği kanısındayım.

Champions again eh? Congratulations, depending on the draw for the Champions League next season I can see you getting to atleast the last 16.

How's Anelka doing over there anyway? Scored many goals?

Anelka scored 3 goal but he play right wing in this season.He will play forward next season.

03gs1905 sana cevap versem bile bişeye yaramaz çünkü amacın belli.Benim Hagi'ye comandant dendiğinden falan da haberim yoktu ayrıca.Comandate che guevera diye bi şarkı vardı ondan esinlenerek yazdım.Ben her ay FB dergisini alıyorum.Ve bu konuda fenerbahçe taraftarlarına hiç bi şey söyleyemessin.En çok lisanslı ürün alan kulübüne en çok destek veren kulüp Fenerbahçe.Ben sırf destek olsun diye yeni Anelka'lar gelsin diye Anelka forması alan insanlar tanıyorum.Bunu gs'li bi arkadaşımda söyledi.Sizin taraftarlar kulübe destek olsun diye forma alıyo bizimkiler öyle duruyo dedi.Kesinlikle sallamıyorum bu lafı.Ayrıca benim de ikiside orijinal olmak üzere bu seneki formalardan iki tane var.(Sarı ve çubuklu)

03Gs1905 said:

Ya,bak.En tartışılmaması gereken konuda tartışıyosun.GS kurtuluş savaşına FB'den daha çok destek vermiştir.Bu tam bi saçmalık.Ayrıca bu işler çanakkale'ye her sene gidip lisesinde şehit listesi bulundurmakla olmaz.Sizin yaptığınız şuna benziyo;
Diyelim bi maç oynandı.Maçta bi adam müthiş oynadı,asistler yaptı goller attı vs.Maçta zor bi maçtı.Ne biliyim AZ ile Barcelona oynadı mesela.İşte bu golleri atıp müthiş oynayan adam Barcelona karşısında galibiyeti getiren adam maçtan hemen sonra soyunma odasına gitti,abartılı sevinç gösterisi yapmadı.Ama maçta bi şey yapmayan bi adam gitti maçtn sonra masnyak gibi sevindi tribünlere çıktı falan.İşte,1. adam Fenerbahçe 2. adam Galatasaray.Biraz kötü bi örnek oldu ama sizin yaptığınız olay aynen bu.

Oğuz Fener'de 89 yılından beri oynuyo ama Fatih Terim 96 yılından itibaren Galatasaray'ı çalıştırıyo.Nası biz çalmış oluyoruz bu durumda?Comandant meselesini üstteki mesajımda yazdım.Madem bizim tarihimizi bizden daha iyi biliyosun bizim aslında 25 şampiyonluğumuz olduğunu niye söylemiyosun?Ayrıca bana ne Türkiye Kupasından biz 25 kere lig şampiyonu olmuş bi takımız.Eğer bazı şeyler değişik olsaydı CL'de çok ilerlerdik.Mesela 0 çektiğimiz sezon.
Oynadığımız maçlar:
FB 0-3 Barcelona Kötü oynadık mağlubiyet hakkımızdı.
FB 0-1 Lyon Golü 90'da yedik.Bu maçın hakkı da beraberlikti ayrıca.Ne bizim pozisyonumuz vardı ne onların.
Leverkusen 2-1 FB Hayatımda gördüğüm en komik maçlardan biriydi.Revivo'yla öne geçiyoruz.Al Akdeniz'in kafasını kaleci bacak arasında tutuyo.Sonra oyunu başlatıyo ve golü yiyoruz.Manyak gibi gol kaçırıyoruz.Hakem aptal bi kararla Johnson'u atıyo.Aleyhimize 50 civarı faul veriyo ve 2-1 yeniliyoruz.Galibiyet kesin hakkımız.
FB 1-2 Leverkusen Mağlubiyet hakkımızdı kabul ediyorum.
Lyon 3-1 FB Maçın hakkı beraberlik
Barcelona 1-0 FB 90'da Rivaldo tekrar frikiğinden atıyo.Yine çok gol kaçırıyoruz.Galibiyet hakkımız.
Toplamda kaç puan oldu?8.Biraz şanslı olsaydık 8 puan alyoduk.

Ya da 96/97 senesi.Son maçta Juventus'la oynuyoruz.Deplasmanda alacağımız 1 puan bizi çeyrek finalist yapacak.0-0'ken Uche'nin topu direkten dönbüyo sonra maçı 2-0 kaybediyoruz.

Ya da bu sezon.
Manchester United 6-2 FB 7 kere geliyolar 6'sı gol oluyo.Çok gol kaçırıyoruz bi topumuz direkten dönüyo vs. vs.
FB 1-3 Lyon Maçı 2-1 yaptıktan sonra Alex'in aşırtmasını Coupet parmaklarının ucuyla çeliyo.Çelemese 2-2 ve o baskıyla maç alıcaz.
Lyon 4-2 FB Golleri 90+4 ve 90+6'da yiyoruz.
Çok şanssızdık.

Ne yani,şimdi Lefter,Aykut,Rıdvan,Oğuz,Müjdat,Rüştü,Cemil efsane diilmi?

Puahhhh.Ortega,Andersson,Kostadinov,Okocha,P.V.H,Alex,Anelka gibi adamlara star demiyosun ya.Senin futboldan anladığına şüphe ederim.

Bizim de altyapımızdan çok kaliteli adamlar çıktı.Şimdi,sizin almsk için bi tarafınızı yırttığınız Fahri kimin altyapısından biliyomusun?Ya da Beşiktaş'ın almaya uğraştığı Can Arat.Ya Malatyalı Bilal?Bizim altyapı da şu anda da çok kaliteli oyuncular var.Olcan,Gürhan,Şampiyon u-17'nin kalecisi Volkan,Ilgar Gurbanov.U-17 takımına alınmamasını hala anlamadığım golcü Emrah.Daum biraz altyapıya önem verseeydi yeni yıldız adayları çıkmıştı şimdilerde...

Ben sana altyapi olarak ne dediğimi anlamamışın hala konuşuyorsun.Şu ana kadar getirdiğiniz iki yıldız oyuncu var.Biri Pvh diğeri Anelka.Ama ikiside Hagi kadar olabilecek kapasitede değiller.Diğer saydıklarin hiçbir halta yaramaz.Ben sana forma dedim mi anlamıyorum.Dergiyle ilgili söylediğimi de yanlış anlamışsın ona da bravo diyorum.Altyapınızdaki çoğu oyuncuyu diğer klüplerden aldiniz yani kendi keşefftiğiniz yetenekler yok gibi...Bak mesela Emre yi örnek vereyim sana adam 17 yaşında Cl maçına çıktı.
Terim diyorsunda Terim Galatasaray'da Oğuz Fenerbahçe'ye gelmeden önce oynuyordu.Hani şu 14 sene şampiyon olmadığımız ara.Terim Büyük Fatih olarak anılıyordu.
Sizin probleminiz vizyonu biraz dar insanlar olmanizdan kaynaklaniyor herhalde.Bem sama dediğim herşeyi farklı noktalara çekiyorsun.Bak sana desem ki Levent Bıçakçı Galatasaray kongre üyesi ama Aziz Yıldırım neden buna ses çıkar madi acaba.Yok Haluk Ulusoy diyeceksin.Ne zaman Mhk başkanıda takımını açıklasa bu bize dokanıyor.En çok bizim canımız yandı hakemlerden bu sene.Songa tv görüntülerinden iki maç ceza verildi ama daha beterini yapan Alex efendiye hiçbirşey yapılmıyor.İşte benim hakemlerden dem vurmamın tek nedeni hataların hep tek tarafa yaramasıdır.Ben size bize Kayseriye,Akçaabata ve diğer tüm takımlara eşit davranacak Tff ve Mhk yönetimi istiyorum o zaman komple olarak büyük oluruz.

Ya kardeşim sen daha bu adamlara ne açıklama yapıyorsun. Bu adamlar dünyayı toz pembe görüyolar. Onun için sen ne dersen bunlara vırs gelir tırs gider.

Kimiside gelir özel mesajdan anama bacıma sayar, gel buluşalım der sora geri vites yapar. Onun için artık ne deseler umrumda değil. Seninde olmasın kardeş. Bırak onlar Büyük Fenerbahçe Cumhuriyeti hayalleri kursunlar. Zaten böyle bi memlekette hayal kurmak bile haramken, bırak onlar hayallerini kursun. Zaten Türkiye böyle boş hayaller yüzünden bu halde.

Onun için bende boşuna parmaklarını yorma, değmez. ;)

03Gs1905 said:
Ben sana altyapi olarak ne dediğimi anlamamışın hala konuşuyorsun.Şu ana kadar getirdiğiniz iki yıldız oyuncu var.Biri Pvh diğeri Anelka.Ama ikiside Hagi kadar olabilecek kapasitede değiller.Diğer saydıklarin hiçbir halta yaramaz.Ben sana forma dedim mi anlamıyorum.Dergiyle ilgili söylediğimi de yanlış anlamışsın ona da bravo diyorum.Altyapınızdaki çoğu oyuncuyu diğer klüplerden aldiniz yani kendi keşefftiğiniz yetenekler yok gibi...Bak mesela Emre yi örnek vereyim sana adam 17 yaşında Cl maçına çıktı.
Terim diyorsunda Terim Galatasaray'da Oğuz Fenerbahçe'ye gelmeden önce oynuyordu.Hani şu 14 sene şampiyon olmadığımız ara.Terim Büyük Fatih olarak anılıyordu.
Sizin probleminiz vizyonu biraz dar insanlar olmanizdan kaynaklaniyor herhalde.Bem sama dediğim herşeyi farklı noktalara çekiyorsun.Bak sana desem ki Levent Bıçakçı Galatasaray kongre üyesi ama Aziz Yıldırım neden buna ses çıkar madi acaba.Yok Haluk Ulusoy diyeceksin.Ne zaman Mhk başkanıda takımını açıklasa bu bize dokanıyor.En çok bizim canımız yandı hakemlerden bu sene.Songa tv görüntülerinden iki maç ceza verildi ama daha beterini yapan Alex efendiye hiçbirşey yapılmıyor.İşte benim hakemlerden dem vurmamın tek nedeni hataların hep tek tarafa yaramasıdır.Ben size bize Kayseriye,Akçaabata ve diğer tüm takımlara eşit davranacak Tff ve Mhk yönetimi istiyorum o zaman komple olarak büyük oluruz.
24 gol atıp 14 asist yapan ya da 14 maçta 5 gol atıp 9 asist yapan ya da 01-02 sezonunun ilk yarısında 10 gol atıp ikinci yarının tümünde sakat olan iki sezonda 30 gol atan 3 yabancı kısıtlamasıyla çoğu sonradan girip oynadıpı 25 maçta 8 gol atan ya da bir zamanlar Shevchenko'dan daha büyük bir futbolcu olan geçen sezon yaptığı asistlerle takımımızı kurtaran oyuncular nasıl star olmaz anlayamıyorum.Altyapıdan yetişdirdiğimiz oyuncular Fahri,Bilal,Volkan,Gurbanov,Emrah ve Can.Yalnızca Gürhan ve Olcan başka takımlardan.Bildiğim kadarıyla siz Emre'yi Zaytinburnuspor'dan almıştınız ayrıca.Hakem hatalarını bi-iki sayfa önce yazdım.Kimin canının yandığı belli.Dergi olayında gerçekten de ne dediğini tam anlamadım.Kastının lisanslı üründen olduğunu düşündüm.Öyle değilse neden öyle bi mesaj attın?Üstelik vizyonumuzun dar olduğunu kesinlikle iddia edemessin.Bizim kulübümüz Serkan,Servet,Volkan,Selçuk,Kemal,Önder,Recep,Tuncay gibi gençleri alıp hem gelecekteki takımın temellerini atıyo.Bu takımı kuran yönetimimiz vizyonunun ne kadar geniş olduğunu kanıtladı.Ben de bu oluşuma destek vererek vizyonumun geniş olduğunu kanıtladığımı düşünüyorum.Ben de yok Samsun maçında kaçan goldü yok Sebat masçındaki penaltıydı gibi şeylerle ilgilenmiyorum.Büyük düşünüyorum.Öyle olmasaydı hala 2. olduğumuz senedeki Ahmed Hassan'ın son saniye golü Galatasaray maçında Revivo'nun direkten dönen frikiğinin ikili averaja katacaklarını vs. konuşurdum.Alex olayında ise kendini kandırıyosun.Alex'in o hareketi kasti yapmadığı en basitinden kişiliğinden belli.

Üstelik bize vizyonun dar diyosun hala Song'un cezasının MHK'nin açıklamalarını konuşuyosun.Madem vizyonun geniş biraz büyük düşün bırak bunları.

j4y3m said:
Champions again eh? Congratulations, depending on the draw for the Champions League next season I can see you getting to atleast the last 16.

How's Anelka doing over there anyway? Scored many goals?

( ulan allahin gavurlarindan ornek alin biraz, allahsizlar )

j4y3m ;

hey there , we hope to get to 16th this season and anelka has played very well this season and scored 3 goals, even though he didnt had many chances but i think this upcoming season he will do alot better.

Allahsizlar demişsin de nerden biliyorsun derler adama.Benim anlatamadığım sana songun cezasında televizyondan ceza yiyen tek takim biziz.İlk Felipe ikinci Song.Ayrıca songun pozisyonu hakemin gözü önündeydi.Alex star olamaz kardeşim isteğin kadar aksini iddaa et.Alex kadar ufak takımlara karşı çoşsun ama büyük maçları alıp götüremesse star olamaz.Star dediğin oyuncu maçı alıp götüren tipte oyuncudur ama Alexde bu özellikler yok.Derbi matchlere bakabilirsin bizi yendiğiniz mac dahil.Sisteminiz de acaip derecede saçma bana göre.Orta alanı bir tek aurello ya emanet ederek top oynuyorsunuz sonuçta büyük kaliteli takimlardan bol gol yiyorsunuz.Şampiyonlar liginde bu sistemlen ilerlemeniz baya zor manchester gibi takımlar gene gelecektir belki de Real gelecek karşısınıza.İşte o zaman yandiniz demektir.Savunmanız acaip derecede yawaş kupa finalinde tarumar oldular.
Vizyonunuz neden dar diyorum sana Galatasaray 1975 senesinden beri Avrupalı gibi oynuyor her ne kadar bazen tökezlesekde.Şampiyon klüpler kupasında yarı final,Uefa da yarı final,final,kupa işte bunlar Galatasaray'ın oluşturduğu vizyonun eseridir.O yüzden başkanınızın ortaya attığı tesadüf olayı yanlıştır.Vizyon dediğin 2-3 senede oluşmaz 20-30 sene gerekir anlatabil dim mi???

03Gs1905 said:
Allahsizlar demişsin de nerden biliyorsun derler adama.Benim anlatamadığım sana songun cezasında televizyondan ceza yiyen tek takim biziz.İlk Felipe ikinci Song.Ayrıca songun pozisyonu hakemin gözü önündeydi.Alex star olamaz kardeşim isteğin kadar aksini iddaa et.Alex kadar ufak takımlara karşı çoşsun ama büyük maçları alıp götüremesse star olamaz.Star dediğin oyuncu maçı alıp götüren tipte oyuncudur ama Alexde bu özellikler yok.Derbi matchlere bakabilirsin bizi yendiğiniz mac dahil.Sisteminiz de acaip derecede saçma bana göre.Orta alanı bir tek aurello ya emanet ederek top oynuyorsunuz sonuçta büyük kaliteli takimlardan bol gol yiyorsunuz.Şampiyonlar liginde bu sistemlen ilerlemeniz baya zor manchester gibi takımlar gene gelecektir belki de Real gelecek karşısınıza.İşte o zaman yandiniz demektir.Savunmanız acaip derecede yawaş kupa finalinde tarumar oldular.
Vizyonunuz neden dar diyorum sana Galatasaray 1975 senesinden beri Avrupalı gibi oynuyor her ne kadar bazen tökezlesekde.Şampiyon klüpler kupasında yarı final,Uefa da yarı final,final,kupa işte bunlar Galatasaray'ın oluşturduğu vizyonun eseridir.O yüzden başkanınızın ortaya attığı tesadüf olayı yanlıştır.Vizyon dediğin 2-3 senede oluşmaz 20-30 sene gerekir anlatabil dim mi???

kesssssssssss lan

bu heriflere cevap yazmayin, yazsan ne yazar boyle kisisiz heriflere ne mesaj yapsan ayni , APTALA NE YAPARSAN YAP APTAL KALIR.. gerizekaliya kac kere INGILIZCE konus denildi halen BOS KAFASI ALMIYOR ...

NOTE TO MODS : PEOPLE THAT WANT ARGUMENT HERE IN TURKISH SHOULD BE GIVEN A WARNING , THIS IS ENGLISH FORUM, PLEASE GET THESE DUMBASS PEOPLE AWAY FROM THIS THREAD AND ESPECIALLY AWAY FROM HERE.

thanks.

I don't know how many times I said:'Don't write here!!'

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom