Fenerbahçe thread(Championnnnn!!!)

Status
Not open for further replies.
Re: Fenerbahçe thread

Because,spors mean is sport.

It's like "real".(Real Madrid,Real Zaragoza vs.)

tomorrow everything will be solved, the table will get its shape and btw , 6s has a big chance of being 3rd in their 100th year :D

2 years remaining for your 100th year. But lets look our archieves. You want? ;)

Galatasaray (1905-2005) :

Turkish League Champions : 15
UEFA Champions League : 0
UEFA Cup : 1
UEFA Super Cup : 1
Turkish Cup : 14

Fenerbahce (1907-2005) :

Turkish League Champions : 15
UEFA Champions League : 0
UEFA Cup : 0
UEFA Super Cup : 0
Turkish Cup : 4

Maybe you can win UEFA Cup, CL Cup and Super Cup in 2 years. :rolleyes:

That's the reason we call them as "Ezikbahçe".

Always zero in European Compitions. Also, the worst team in Europe at 2000/2001 season after FC Kosice in CL Standings.

But we were the best team before Real Madrid CF at 2000 Summer. We were at first place 4 months.

:lol:

"Bir kurumu kurum yapan onu kurumsallaştıran mazisidir. Mazisi olmayanlar, gelecektede tutunamazlar."

M. Kemal Atatürk. (Türkiye Sanayiciler Odası Konuşması - 1933)

Last edited:

This one from me!(BU da benden)
Geçmişlerini unutan devetler yok olmaya mahkumdurlar...
M.Kemal Atatürk
Any country when they forgats their history they will be off...

Lütfen Atatürk gibi yüce bir insanın değerli sözlerini hiç alakası olmayan yerlerde kullanmayalım.Bari biraz saygınız olsun.

hirsizhagi7nz.jpg

Attention:::Thieves are coming!!!

Bule ne yüzsüz bi herifsin sen ya!

Kaç kere oturttuk seni ama hala gelip garip garip mesajlar atıyosun.Git kardeşim manyakmısın nesin ya.Kedi gibisin postalıyoruz,postalıyoruz geri geliyosun!

Aynı durum senin içinde geçerli 031905GS.

Last edited by a moderator:

Always zero in European Compitions. Also, the worst team in Europe at 2000/2001 season after FC Kosice in CL Standings.

Bilgisiz herif bizim puan alamadığımız sene 01/02 idi.
:D

Geçmişlerini unutan devetler yok olmaya mahkumdurlar...
M.Kemal Atatürk
Ne alaka?Ya kendinizi komik duruma düşürmekten bıkmadınızmı?

"Bir kurumu kurum yapan onu kurumsallaştıran mazisidir. Mazisi olmayanlar, gelecektede tutunamazlar."

M. Kemal Atatürk. (Türkiye Sanayiciler Odası Konuşması - 1933)

Belli oluyo kimin önünün daha açık olduğu.Biz kendimizi geliştiriyoruz siz hala sürünüyosunuz.Buraya yazıyorum önümüzdeki sene 5. veya 6. olucaksınız.

Hem Atatürk'e de biraz saygılı ol.Onun değerli sözlerini alakasız meseleler için kullanma!

Re: Fenerbahçe thread(Fenerbahçe-Galatasaray match at the 19:00 o'clock)

Ezeli Rekabette 350.Randevu...Açık ara üstünlüğümüz devam ediyor!
Fenerbahçemiz ile GS, Şükrü Saraçoğlu Stadı`nda yapacakları maçla birlikte, tarihlerinde 350. kez karşı karşıya gelecek., 96 yıllık rekabette, galibiyetlerde Fenerbahçemizin üstünlüğü bulunuyor. 17 Ocak 1909 tarihinde, şimdiki Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı`nın bulunduğu ``Papaz`ın Çayırı`` olarak adlandırılan yerde yapılan ve GS’nin 2-0 kazandığı özel maçla başlayan 96 yıllık rekabette, galibiyetlerde Fenerbahçemizin üstünlüğü göze çarpıyor. Fenerbahçemiz, geride kalan 349 maçtan 128`sini kazanırken, GS bu süre içinde 113 kez galip geldi. Rakipler 108 maçta da eşitliği bozamadı. Fenerbahçemizin attığı toplam 486 gole, GS 452 golle karşılık verdi.

Ligde’de Üstünlük Fenerbahçemiz’de…
Her iki rakip, 47. yılını geçiren Birinci Futbol Ligi`nde şimdiye kadar 93 kez karşı karşıya geldi. Genel toplamdaki üstünlüğünü lig maçlarına da yansıtan Fenerbahçemiz, rakibine galibiyet sayısında 34-28 üstünlük kurdu. Ligdeki 31 maç da berabere sonuçlandı. Lig maçlarında Fenerbahçemizin attığı 116 gole, sarı-kırmızılılar 97 golle karşılık verebildi.

Kadıköy’de 39.Randevu…
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı`nın yeniden hizmete girdiği 1982 yılından itibaren taraflar Kadıköy`de 21`i lig, 9`u TSYD Kupası, 5`i Türkiye Kupası, 2`si Donanma Kupası, 1`i de Mehmetçik Vakfı yararına özel maç olmak üzere 38 maç yaptı. Geride kalan maçlarda Fenerbahçe`miz 18, GS ise 9 galibiyet alırken, 11 maçta da eşitlik bozulmadı. Kadıköy`de Fenerbahçe`mizin attığı toplam 81 gole, Galatasaray 56 golle karşılık verdi.

Takımımız ile GS arasında Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu`nda şimdiye dek 21 lig maçı yapıldı. Fenerbahçe`miz, Kadıköy`de GS`ye karşı genel maçlardaki üstünlüğünü, lig maçlarına da taşıdı. Takımımız ligde 13 maç kazanırken, GS ise rakip sahada 5 kez galip gelebildi. Takımlar ligdeki 3 maçta da berabere kalırken, Fenerbahçe`miz 47, GS 26 gol attı.2 takım arasında Kadıköy`de yapılan son maçta Fenerbahçe, geçen sezon GS`yi lig maçında 2-1 yenmişti.

Takımımızın GS ile Kadıköy`de yaptığı son maçlarda ev sahibi Fenerbahçe`mizin belirgin bir üstünlüğü göze çarpıyor.

Takımımız, Şükrü Saracoğlu Stadı`ndaki son 10 lig randevusundan 8`ini kazanırken, 1`inde yenildi, 1`inde de berabere kaldı, bu süre içinde toplam 26 gol atıp, kalesinde 10 gol gördü. Lig maçlarında GS`ye Kadıköy`de son yenilgisini 22 Aralık 1999`da alan Fenerbahçe, evindeki son 4 maçı da kazanmayı bildi.

Fenerbahçe`miz, GS ile bu süre içinde şimdiye dek Kadıköy`de yaptığı tüm maçlarda gol attı. Takımımız, GS`ye geride kalan 38 maçta da Kadıköy`de en az 1 gol atarken, 3 kez 5`er, 1 kez de 6 gol kaydetti.
GS ise, Fenerbahçe`miz ile rakip sahada yaptığı 38 maçın 31`inde gol attı, 7`sinde suskun kaldı.

Golsüz Maç Yok
2 takım arasında Kadıköy`de yapılan maçların tamamında en az 1 gol atıldı. Ezeli rakipler arasında Kadıköy`de geride kalan 38 maçta da 0-0`lık sonuca rastlanmadı.
Unutulmaz Skor: 6-0…
Türkiye futbol tarihinde özel bir yeri olan skor, Fenerbahçe`mizin GS`yi 6-0`lık fark ile yenmesi olarak kayıtlara geçti.

:D

fb mania said:
Bule ne yüzsüz bi herifsin sen ya!

Kaç kere oturttuk seni ama hala gelip garip garip mesajlar atıyosun.Git kardeşim manyakmısın nesin ya.Kedi gibisin postalıyoruz,postalıyoruz geri geliyosun!

Aynı durum senin içinde geçerli 031905GS.

Sen mi beni oturttun? Ne zaman oturttun lan velet. Bu sene 2 derbidede acı acı çaktık size.

Sen babanın kıllı taşakları ile oynuyoken, biz maç izliyoduk, Türkiye Futbolunda Ali Şen ile olup bitenleri izliyoduk. Tabi sen o zamanlar ya kundaktaydın yada annenin karnında. Bilmzesin sen o zamanları.

Allah aşkına göster banada ne zaman oturtmuşsun beni, her zaman ben sizi oturttum. 1-0 geçirdik size oturdunuz. 5-1 geçirdik yine oturdunuz. Mazimize baktık bolca sıfır puanlarınızı gördük, Galatasaray'ın sizden kat kat üstün bir takım olduğunu rakamlarla gösterdim yine oturttum. Sen hala neyden bahsediyon denyo. Sen beni bi kez oturttunmu? He? Zavallısınız olm işte zavallısınız. Ezilmeye mahkumsunuz böyle!

Şikebahçe, 0Bahçe, Ezikbahçe.. Ulan yüz tane isim kondu size hala bazıları gelmiş buraya 6saray yazıyo. Gülüyorum olm size. Buraya gelmişsiniz Avrupalılara Fenerbahçe'yi tanıtmaya çalışıyon. Ulan gidip takımın benim takımım gibi Avrupa Kupası alsın öyle tanıtsın! Ezikler!

Hadi bakalım ikile şimdi ve sana son iki cümle yazıcam..

Fanatik Gazetesi (Zaragoza Maçı Sonrası..) :

"SEN ANCA KENDI TOPRAGINDA BUYUMEYE MAHKUMSUN, AVRUPAMI? ASLA!"

NTV Muhabiri Murat Kosova 2001 - Milano (Vieri ile söyleyişi..)

M.K. : Do you know Fenerbahce?
C.V. : No. Is he playing for Galatasaray?

Hehehe.. We dont talk after this!

Bir zamanlar 6s diye bişi vardı doğru ama artık masal oldu.Nineler artık bunları masal olarak bebelere anlatıyolar.Artık 6s diye bişi yok.İlerde masal kitabı yazabilirsin bule.Git cocuk bakım evi aç...

Bule said:
Sen mi beni oturttun? Ne zaman oturttun lan velet. Bu sene 2 derbidede acı acı çaktık size.

Sen babanın kıllı taşakları ile oynuyoken, biz maç izliyoduk, Türkiye Futbolunda Ali Şen ile olup bitenleri izliyoduk. Tabi sen o zamanlar ya kundaktaydın yada annenin karnında. Bilmzesin sen o zamanları.

Allah aşkına göster banada ne zaman oturtmuşsun beni, her zaman ben sizi oturttum. 1-0 geçirdik size oturdunuz. 5-1 geçirdik yine oturdunuz. Mazimize baktık bolca sıfır puanlarınızı gördük, Galatasaray'ın sizden kat kat üstün bir takım olduğunu rakamlarla gösterdim yine oturttum. Sen hala neyden bahsediyon denyo. Sen beni bi kez oturttunmu? He? Zavallısınız olm işte zavallısınız. Ezilmeye mahkumsunuz böyle!

Şikebahçe, 0Bahçe, Ezikbahçe.. Ulan yüz tane isim kondu size hala bazıları gelmiş buraya 6saray yazıyo. Gülüyorum olm size. Buraya gelmişsiniz Avrupalılara Fenerbahçe'yi tanıtmaya çalışıyon. Ulan gidip takımın benim takımım gibi Avrupa Kupası alsın öyle tanıtsın! Ezikler!

Hadi bakalım ikile şimdi ve sana son iki cümle yazıcam..

Fanatik Gazetesi (Zaragoza Maçı Sonrası..) :

"SEN ANCA KENDI TOPRAGINDA BUYUMEYE MAHKUMSUN, AVRUPAMI? ASLA!"

NTV Muhabiri Murat Kosova 2001 - Milano (Vieri ile söyleyişi..)

M.K. : Do you know Fenerbahce?
C.V. : No. Is he playing for Galatasaray?

Hehehe.. We dont talk after this!

kes lan, laga luga yapma bizim topigimizde...

MATCH STARTS IN 5 MINUTES, COME ON FENERBAHCE !!!! LETS BEAT THIS 6S AND SHOW THEM THE 100th year CUP! :lmao:

50,000 FENERBAHCE FANS AND KADIKOY STADIUM, 6S FANS HAVE NO CHANCE TO EXIT KADIKOY WITHOUT SEEING THE BLODDY CHAMPiONS CELEBRATE MOHAHAHA !!!!

Milanista said:
uh oh, 1-0, Hakan Sukur scored on kick off.

SHUT THE FUCK UP !

HAKAN SUKUR (SABAN) CANT EVEN SCORE FROM 2 CM AWAY :lmao:

Milanista said:
GOAL Tuncay! 1-1! :D

CAN U STOP POSTING STUPID SHIT !!!

ITS LIKE ME PASTING INTER 3 MILAN 0 , WHEN THE MATCH NOT EVEN STARTED

FENER 0 6S 0 AT THE MOMENT :roll:

MARCIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

NOBREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

BABANIZ GELDI !!!!!

1-0
fbbayrak.gif
fbbayrak.gif
fbbayrak.gif

CHAMPIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN IS COMINGGGGGGGGGGGGGGGG !!

6S IS GOING TO UEFA , MOHAHAHAHAHAHAHAHAA

CHAMPIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNN IS COMING, 2 MINS LEFT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 MINS LEFT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GOO FENERBACE BEAT THEM.

WHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

IISSSSS

THE LEAGUEEEEEEEEEEEEEE'S

DADDY NOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW :D :D

WE DONE IT AGAIN

6S 100TH YEAR DREAMS ARE OVER, IN FACT THEY ARE NOT EVEN GONNA BE 2ND HAHAHAHAA :D

EN BUYUK FENER, KAPAK OLSUN LANNNNNNNNNNNNNNNNN, KAPAK OLSUNNNNNNNNNNNNNNNN !

fbbayrak.gif
fbbayrak.gif
fbbayrak.gif

mesale.gif

CATLAYIN, PATLAYINNNNNNNNNN 100. YIL ZEHIR OLDU !!!
mesale.gif

mesale.gif

mesale.gif

mesale.gif

mesale.gif

mesale.gif

SARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!

LACIVERTTTTTTTTTTTT !!!

SAMPIYONNNNNNNNNNNNN !!!

fbatki.gif

IM Fenerbahce FAn and say only this "Allin Galatasaray" :)

Here have their of you 100 year gift from us.

Bye bye Champions League Galatasaray :)

LACIVERTTTTTTTTTTTT !!!

SAMPIYONNNNNNNNNNNNN !!!

F E N E R !

LACIVERTTTTTTTTTTTT !!!

SAMPIYONNNNNNNNNNNNN !!!

F E N E R !

Congratulation Galatasaray for yours 3.rd Place Muuuaaaaahhh

fb_gsmacsonu01.jpg

the table right now, 6s is a laughable team hahaha 100th year TABLE

1 Fenerbahçe GgGmg 33 26 2 5 75 20 55 80
2 Trabzonspor gmgGg 33 23 5 5 68 29 39 74
3 Galatasaray gGgMm 33 23 4 6 60 25 35 73
4 Beşiktaş gGgBg 33 20 8 5 68 37 31 68

:lmao: :lmao: :lmao: :lmao: WHO IS THE DADDY ? :lmao: :lmao:

we fought, we battle and we WON THE BATTLE , 2 TIMES IN A ROW CHAMPIONS ARE FENERBAHCE, 100TH YEAR DREAMS ARE OVER LIKE I ALWAYS SAID ...... GO HOME HAGI :lmao: :lmao: :lmao:

In the end , EN BUYUK FENER !!!

wmplayer20050522140603105fu.jpg

Ribery, Ribrey Göt... girdi :)

Sampion FENERBAHCE

Hey 6S Fan's I do not hear anything of you. Where are you.

Well done, fenerbace, but I have to say no change against Juventus.:D

Maybe but i hope we see you next Season ;)

WE are the champion!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Where are all 6s fans????

I think they are crying...

Congrats guys! (Tebrikler beyler!)
Hope we all have a better season next year as TSL sucked this year.

Old Fart
GS Supporter

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom