1. We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. Learn More.

[TR] Fransız Ürünlerine Boykot!

Discussion in 'Non-English Discussion' started by Bule, 19 October 2006.

1. Bule

Bule Leoni Rossi

20 March 2004
    Istanbul, Turkey
    Galatasaray SK
    Fransız Hükümetinin, Ermeni Soykırım'ı yasasından sonra ülke çapında Fransız ve Ermeni ürünlerine karşı büyük bir boykot başladı. Türkiye üzerindeki birçok Fransız şirketinin ürünleri alınmıyor. Ve bu boykot, tüm Türkiye'ye yayılırsa, Fransız ekonomisi yılda 5 milyar Euro zarara girecek. Bu çok büyük bir para ve Fransız ekonomisi için çok değerli. Onun için burda bulunan tüm gurbetçi ve Türkiye'den kardeşlerimize çağrım var, mümkün olduğunca Fransız ürünlerini boykot edelim, bize atılan iftiraya karşılık verelim. Hepinizin desteğini bekliyorum, ne kadar dikkat edersek, insanlar ileride o kadar değerimizi anlayacaktır ve bazı gerçekleri görmeye başlayacaklardır.

2. bjk_melo_151

bjk_melo_151 Champion Beşiktaş!

19 December 2005
    Turkey
    Beşiktaş J.K.
    Burak Türkiyede %5lik pazara sahipler,Aslında topunu boykotlaman lazım bir tek Fransayı değil.

3. WEtongelre

WEtongelre Champions League

17 February 2006
    Eindhoven
    Galatasaray
    Benim amcamin Renault 307 CC si var... Onu satmasini önerdim.. Fakat duyduguma göre bu Reanultlar Türkiyede yapiliyormus?

4. zombie

zombie Guest

barkoduna bak 30-37 ile baslayanı alma boykota fransız kalma !

5. RCE

RCE Turkish Facemaker

25 March 2006
    Turkey
    Athletic Bilbao
    melih abiye katilmamak elde deil

Share This Page

Welcome to Evo-Web! As a guest you can browse some of our forums. If you want to join in the discussions and get full access please sign up here.