Türkler Buraya Baksin ;)

kurban.jpg

;)

Bey epeydir buradaydım. :D

Arkadaşlar bana iyi veya potansiyelli PES2008 yüzcüleri lazım. Bir sürü oyun sırada bekliyor. Aslında ben pek yüzcü kullanmam. Ama bilgisayara el atıyoruz ve bilgisayar demek grafik demek. Bunun dışında farklı editleme yetenekleriniz veya ciddi hevesleriniz varsa WETURKEY.ORG 'a bekliyorum. Yaptıklarınız WETURKEY ile tanınacaktır.

Dediğim gibi weturkey.org ;)

Konu sessiz kalmıs.Türkler hadi Fenerbahçe'ye şampiyonlar liginde kim çıkıcak, sizce o takımı fenerbahçe eler mi? tahminleri bekliyorum:D

selam millet,nasılsınız

pesturkey.net diye bir forum vardı bir suru paylasımlar oluyordu,1 aydır falan yok acılmıyor ne oldugunu bilen varmı icinizde,belki daha once oraya takılan vardır icinizde,ondan sordum??

hadi bye:)

Kardeş, üstteki yazıyı okusaydın görürdün, siteyi belirsiz bir süreliğine kapadık ileride ne olur bişey söyliyemem.

Arkadaşlar hepimiz türk olduğumuzu belirtmek için türkiye avatarı koyalımmı ama aynı avatar .. euro o8 destek oluruz hemde.. :)

Arkadaşlar hepimiz türk olduğumuzu belirtmek için türkiye avatarı koyalımmı ama aynı avatar .. euro o8 destek oluruz hemde.. :)

Sen önce düzgün yaz da gerisini sonra yap T büyük Türkiye.Çabuk yazmak için daha ne kadar yok edeceksin acaba kelimeleri?

Slm Arkadaşlar Bensiz Olurmu :D
Arkadaşlar Face Bölümüne Neden Konu Açamıyorum Acep???

Last edited:
Back
Top Bottom