Türkler Buraya Baksin ;)

bende turkum :D Londrada yasiyorum

Bazi arkadaslarla yeni PES6 ps2 icin super lig yapiyoruz (option file) yani patch degil

PES 6 çıktı hayırlı olsun. Nike topa galiba İspanya ligini oynayıp da ulaşıyormuşuz. ben sordum PS2/PES kısmında.

beyler turkiye ligi ciktti

Hi guys, used PESfan OF as base, the long awaited Turkish SuperLig has finaly arived.

*All SuperLig teams have been created over Leagues C.
*All SuperLig teams Kits, Badges, Emblems, Fully done
* 5 Lig A Teams which 2 in Leagues B over PES defualt Teams
- Istanbulspor
- Kocelispor

....and 3 in Leagues C
- Malatyaspor
- Diyarbakirspor
- Samsunspor

SuperLig Teams Appearences all done with great care.

Option file also includes

Premiership Liscenced teams.

download from here

http://rapidshare.com/files/2817086/Turkcell_SupeLig_Option_File.max

Thanks

beyler turkiye ligi ciktti

Hi guys, used PESfan OF as base, the long awaited Turkish SuperLig has finaly arived.

*All SuperLig teams have been created over Leagues C.
*All SuperLig teams Kits, Badges, Emblems, Fully done
* 5 Lig A Teams which 2 in Leagues B over PES defualt Teams
- Istanbulspor
- Kocelispor

....and 3 in Leagues C
- Malatyaspor
- Diyarbakirspor
- Samsunspor

SuperLig Teams Appearences all done with great care.

Option file also includes

Premiership Liscenced teams.

download from here

http://rapidshare.com/files/2817086/Turkcell_SupeLig_Option_File.max

Thanks

Bu simdi bilgisayar icin mi yoksa ne ?

Bende Ankara'dan...herkeşe merhaba ulan hepiniz Türksünüz niye ingilizce konuşuyosunuz durmadan :D

ps2 için en ıyı pes6 optıon fıle mymymix bolumunde bulunan dosyadır.mumkunse oyunu bu partch ıle super bı sekılde oynayabılırsınz

bende türküm arkadaşlar bende varım ama birşey sormak istiyorum ps3 e wee 11 çıkacakmı çıkacaksa nezaman bilen varmı

bende türküm arkadaşlar bende varım ama birşey sormak istiyorum ps3 e wee 11 çıkacakmı çıkacaksa nezaman bilen varmı

merhaba. we 11 ;ps 2 için çıktı. ama hatalı, yani oyun oynuyor da ; oyunu memory carda save ettiğim zaman ,memory cardı açamıyorum, yani memory carddan herhanibir dosya silemiyorum çünkü memory card takılıp kalıyor. ben de oyunun içine girip we11 dosyalarını sildim. şimdi sorun yok.

merhaba. we 11 ;ps 2 için çıktı. ama hatalı, yani oyun oynuyor da ; oyunu memory carda save ettiğim zaman ,memory cardı açamıyorum, yani memory carddan herhanibir dosya silemiyorum çünkü memory card takılıp kalıyor. ben de oyunun içine girip we11 dosyalarını sildim. şimdi sorun yok.

we11 çıktı derken arkadaşın kafasını karıştırma istersen.Çakma we11 çıktı desek daha doğru olur.PES6 ya yapılmış bi yama sadece...

we11 çıktı derken arkadaşın kafasını karıştırma istersen.Çakma we11 çıktı desek daha doğru olur.PES6 ya yapılmış bi yama sadece...

aslında "we11" değil; PES 6'nın editlenmiş hali (formalar, reklam tabelaları), haklısın. Ama etiketinde "we11" yazıyor onu demek istedim.

oda bir işimize yaramaz şuanda tabiki peki dediğim gibi ps 3 e çakcakmı we çıkmayacak diye haberler vardı ?

herkese selam. bende çorumluyum. xbox360 daki winning eleven x in ingilizce yaması varmi/çıkacakmı.yada yama yapılabiliyormu

Back
Top Bottom