Fenerbahçe thread(Championnnnn!!!)

Status
Not open for further replies.
Re: Fenerbahçe thread

Bule said:
Sen adami guldurme! Neymis, bizim adamlar Kadikoye gelince bizimkiler kedi gibi oluyomus. Ulan onun icinmi her mac Kadikoyde Tuncayi yere yatirip hali gibi eziyolar he? Ali Sami Yen'e geldiginizde Rebrov korner kullanamıyodu. Kafasında sidikli pet sise patlattigimiz zamanlari unutmadik!

Siz iste anca bizi yener avunursunuz zavallilar. Gidin Real Madridi yenin, gidip Lyonu yenin, gidin benim avrupada yendigim takimlari yenin! Yenebilirsen tabi!

Ulan Alex, Alex diyosun, hadi bana cevirdigi bir mac sayisi sole lan! Biz guzele guzel deriz eger guzelse. Allah icin Ortega iyidi hatta superdi ama adamin futbol yasantisinin amina kodunuz lan! Ama Alex? Ulan bizim Ribery bile ona 10 basar. Alexi Barcelona istemis, dusunki Rustuyude istedi.. :D Sora ne oldu.. Gotune koydular tekmeyi..

Onun icin dusunde konus! Tesvik primci takım. Ulan kopekler 2001 de Ankaragucune bizi yenmeleri icin 500.000$ vermizsiniz. İste ne kadar serefli bir takim. Serefinizi sikiyim sizin!
Öncelikle,tesvik primi türkiyede her zaman olmustur ve olucakdir da.O sene Ankaragücü bizi de yendi.Üstelik o sezonun flas takimi olan antepin kendi sahasinda galatasaraya nasil 2-0 yenildigi konusuna hiç girmiycem.Ve Ribery ile Alex'i kiyasliycak kadar futbol bilgisinden yoksun birisine bisey diyemem.Riberynin yaptigini Lazetiçte yapiyodu.Üstelik sakarya,besiktas,ankaragücü vs. gibi takimlar taraftarlarinin olayci olmasiyla taninir.Bilmem anlatabildimmi.

Üstelik bu statta sefa denilen herif varsa unifbde var,kill for youda var.Yani kaliteli taraftarlarda var.Bende sevmem gfbyi.

Bule sana sunu diyorum,
Bu sezon Alex'in ilk avrupa tecrübesi.Hagi alexle ayni yaslardayken realde,barçada ne bok yedi?Hiç bi sey yapmadi!aAlex daha 27 yasinda.Ama hagi gsdeyken 30 yasin üstündeydi.Herif kendini baski altinda hissetmedi o yaslarda.Kötü oynasam nolucak gelmisim 125 yasina diye düsündü.Tabi,tüm yeteneklerini rahatça ortaya koyabildi.Ondan gerçek alex de souzayi seyretmek için önümüzdeki seneye bekle.

Ayrica görgüsüzlük yapma.Biz olmasak bu adamlari anca televizyonda görürsün.

OOOOOOOOOO ALEX DE SOUZAAAAAAAA!

NICOLAS ANELKAAAA NICOLAS ANELKAAAAAAAA!

OOOOOOOO PIERRRREEEEEE VAN HOOOIJDONKKKKK!

VE INSALLAH OOOOOOOO ROBERTO CARLOOSSS!

Ulan biz olmasak ligin yildizi Saban sükür,ahmet dursun olucak.

Geliyoooooooorrrrrrr geliyoooooorrrrrr alemin krali geliyor!!!!!!!!!

ya bule ellerine yazik, laftan anlamiyolar iste.

anelkaymis, 7 golden bi tanesini atamadi.
carlosmus.32 yasinda girmis, defansif özelligi olmayan sol bek.

alinm istediginiz kadar alin.edirne yi yinede gecemiceksiniz.

konu kapansin burda.

Ernestito said:

konu kapansin burda.

Evet. Haklısın. Bence en iyisi bunlar ne derse, "he" demek!

- Fenerbahce dunyanin en buyuk takimi.
- He abicim oledir, saygi duyariz.

Seklinde dialog kuracaksinki, anlasabilesin. Yoksa cok zor yani.. :)

fenerbahçe=brazil
alex;

aurelio;

nobre;

luciano;

ROBERTO CARLOS(I EXPECT)

Fenerbahçe=Brazil
=

Ernestito said:

konu kapansin burda.
YUH derim baska bisey demem.Ayrica bule biz dünyanin en büyük takimi oldugumuzu falan da düsünmüyoruz.Sadece bazi seyleri kabul edin;
1-Fenerbahçe her açidan türkiyedeki en büyük kulüptür(Ekonomi,kdro,gelir vs.)
2-Aldiginiz adamlari çok abartmayin.Ribery'nin yaptiginin 10 katini Lazetiç'de yapiyodu.Simdi diyceksin siz alexi ne biçim abartiyosunuz.Alex tsl için abrtilmayi hakediyo.Avrupa içinse,bu onun ilk avrupa tecrübesi.Ayrica ernestito avatarina rooney ve 6-2lik maçin scoreboardini koyman senin ne kadar EZIK oldugunu gösterir.Bende avatarima Serhat,Cemil Turan yada Leeds United logosu koyabilirim.Ama koymuyorum.Neden?Çünkü küçük takimlarla ugrasmiyorum.

lan senin yasin kac bilmiyorum ama yinede cevap yaziyorum.

bi kere ezik dedigin kisinin takimi, sizi iki kez rekorunuzdan etti, kizliginiz gitti bu bir.

ikincisi fener en büyük kulüp ise, bu sezon süper ise, neden sezona kötü baslayan besiktasa, kadrosu genis degil dediginiz galatasaraya yenildi, hemde ezile ezile.

avatarina leedsi koy istersen, herkesi koy.bende buraya 90 yillarin basinda 5:1 koydugumuz macin videolarini koyarim.sizin gibi halen övünmüyoruz 5 tane attik diye, siz halen 6:0 gs maglubiyeti ile övünün durun.fener en büyük kulüpmüs.gülimde bosa gitmesin.her transferde baskan parayi basar, kasamizdan ödedik derler.

Milanista said:
Why are people saying Roberto Carlos? He wouldnt go to Fenerbahce!

he would.because fener would pay him much more than he earns in madrid.with the dirty money of the president

ya bu herifler ne gerizekali herifler, bule salagi, ulan ribery ribery dedinizi herifi ilk macta BALOn gibi sisirdiniz, adami "SCARFACE" yaptiniz, allahin okuzleri, riberi yarragima bile sut atamaz ya oda ayri bir konu, buraya amcik agzinizla gelip'te ribery'i alex de souzadan daha buyuk bir herif die savunmayin . Ribery topu her ayagina alisinda sanki ronaldo'da top gibi kicinizi yirtiyorsunuz ezikler, herif daha 2 kisiyi gecemedi alex'ten bahsediyonuz, alex gecen macta kac kisiyi gecti ama ne yazikki direkten dondu onuda NOBRE gole cevirdi, bir necatiniz vardi gotunuzden cikaramadiginiz simdi ribery girdi, FATOS'ta futbolculuga soyunursa gene hic sasmam, ge-ri-ze-ka-li-si-niz SIZ !

RIBERY BOMBA TRANSFER , BALON GIBI SONDU :D hic olmassa bizim anelka dunayca unlu, sizin gotunuz sikiyormu bakalim anelka gibi oyuncuyu almak icin ? siz gidin allahin mallarini (riber ) alin, dusundugunuz o ise yaramayan beyinlerinizi zikim.

lan Fenerin gücünü uefa da gördük gecen hafta adamlar tasak göl yediler rezil herifler ,hem bide bunu unutmayin "haram parailan sadet olmas" bide uefa cupayi almak icin "yürek lazim para degil "

codex said:
ya bu herifler ne gerizekali herifler, bule salagi, ulan ribery ribery dedinizi herifi ilk macta BALOn gibi sisirdiniz, adami "SCARFACE" yaptiniz, allahin okuzleri, riberi yarragima bile sut atamaz ya oda ayri bir konu, buraya amcik agzinizla gelip'te ribery'i alex de souzadan daha buyuk bir herif die savunmayin . Ribery topu her ayagina alisinda sanki ronaldo'da top gibi kicinizi yirtiyorsunuz ezikler, herif daha 2 kisiyi gecemedi alex'ten bahsediyonuz, alex gecen macta kac kisiyi gecti ama ne yazikki direkten dondu onuda NOBRE gole cevirdi, bir necatiniz vardi gotunuzden cikaramadiginiz simdi ribery girdi, FATOS'ta futbolculuga soyunursa gene hic sasmam, ge-ri-ze-ka-li-si-niz SIZ !

RIBERY BOMBA TRANSFER , BALON GIBI SONDU :D hic olmassa bizim anelka dunayca unlu, sizin gotunuz sikiyormu bakalim anelka gibi oyuncuyu almak icin ? siz gidin allahin mallarini (riber ) alin, dusundugunuz o ise yaramayan beyinlerinizi zikim.

Agzini topla lan it! Adam gibi konus surda sikmiyim kafani. Ulan got Ribery macin kacinci dakikasinda girdi he? Ilk oynadigi maci izledinmi len it! Gormedinmi, milleti nasıl pesine takıyo herkezi calima diziyo. Ama goreceksin merak etme. Adam toplasan 45 dakka bile oynamadı mal herif. Nasıl yorum yaparsın sen okuz!

Ayrica Alex kimleri dizmis? Akcaabat Sebatspor oyuncularinimi? Anca onlari gecerde. Alex gibiler anca kendini hali sahada gosterir cim sahada deil.

Ayrica Ribery su an milli takımda ve Fransa'nin yilin genc oyuncusu secildi. Buda anana kapak olsun!

yozgatli23 said:
lan Fenerin gücünü uefa da gördük gecen hafta adamlar tasak göl yediler rezil herifler ,hem bide bunu unutmayin "haram parailan sadet olmas" bide uefa cupayi almak icin "yürek lazim para degil "

Kardesimsin. ;) Yazmak gerekeni yazmissin helal!

ernestito said:
lan senin yasin kac bilmiyorum ama yinede cevap yaziyorum.

14.. :D

Milanista said:
Why are people saying Roberto Carlos? He wouldnt go to Fenerbahce!

They are only dreaming.. ;)

Bule millete doğru konuş diyosun ama sen ilk önce kendine bak.Seni birçok kere terbiyesizce konuşma diye uyardım.Sana yapılmasını istemediğin bir şeyi başkasına yapmayacaksın.Lütfen herkes sınırları aşmasın.!
Codex,fb mania bu adamlar toplumun aksıyan,ezik tarafından çıkan sorunlu insanlar.Bunlarla uğraşıp seviyenizi düşürmeyin.Hatta onlara iyilik edip tedavi olmalarını sağlayabiliriz.(Bakırköy olabilir mesela :)).Ben diyorum ki bu zavallılar için bir yardım kampanyası başlatalım. :mrgreen:

Evet. Bu aralar nakit paraya ihtiyacım vardi. Sole bi guzel kampanya yapinda bizde yolumuzu bulalım. ;)

Ayrıca ben kimsenin direk sahsina solemedim, genelden kufurlu konustum. Normaldede oyle konusurum arkadaslarim arasinda. Begenirsiniz, begenmezsiniz zerre kadar ilgilendirmez. Zaten bu saatten sonra codex gibi bir kas kafa ile, fbmania gibi daha cocuk olan birisi ile tartismayacagim. Siz burada kendi kendinizi sisirmeye bakin. FB, CL Liginde kendini tanitamadi bari siz tanitin burada.

Bu arada toplumun neresinden ciktigimi bilmesen daha iyi olur. O laflari yutmak midede hazimsizlik yapar.

;)

BU SAATTEN SONRA BANA NE BIR CEVAP ATIN, NEDE BIRSEY.. SIZ KENDI KENDINIZE FENERBAHCENIZI TARTISIN! SIZE BASARILAR.. UMARIM BIR KAC KISI HAYATINDA ILK DEFA FENERBAHCENIN ADINI DUYMUSTUR! SIZINDE FB'YE BIR KATKINIZ OLMUSTUR!

:D :D :D :D :D

BYES !!!!!!!!!

Rustu aojaub euowi KNAIE AIWNGLU WKNAM... INW RO ROBERTO CARLOS!

Aineue OSJIWHW ALPAY SUKUR!!!! EIhiWI AIANKAO IWJE DIIND TUGAY OSIKA!!!

RUFLAM LIGAT DINGARS!!!!! RUSTU DAVOR SUKER ALPAY DONNER KABAB!!!

Bule senin toplumun hangi kesiminden olduğunu öğrenmek zaten istemiyorum.Konuşmalarınla yeteri kadar belli ediyorsun.
Bütün bu tartışmaların sorumlusu sizsiniz ve eğer mantıklı birer insan olsaydınız buraya doğru düzgün mesajlar atardınız.Bizim Fenerbahçe'ye nası bi katkı yapacağımız seni ilgilendirmez!!!

Tamam kardeş. Sen sinirlenme yeter ya!

- Dünyanın en büyük takımı Fenerbahçe.
- Dünyanın en büyük futbolcusu Alex De Souza.
- Dünyanın en güzel stadyumu Şükrü Saraçoğlu.
- Dünyanın en kaliteli taraftar grubu Curva Genç FB!

Ben bi Galatasaray'lı olarak bu goruslere katiliyorum. Tamammi? Tartisma kapandimi?

Bule said:
Evet. Bu aralar nakit paraya ihtiyacım vardi. Sole bi guzel kampanya yapinda bizde yolumuzu bulalım. ;)

Ayrıca ben kimsenin direk sahsina solemedim, genelden kufurlu konustum. Normaldede oyle konusurum arkadaslarim arasinda. Begenirsiniz, begenmezsiniz zerre kadar ilgilendirmez. Zaten bu saatten sonra codex gibi bir kas kafa ile, fbmania gibi daha cocuk olan birisi ile tartismayacagim. Siz burada kendi kendinizi sisirmeye bakin. FB, CL Liginde kendini tanitamadi bari siz tanitin burada.

Bu arada toplumun neresinden ciktigimi bilmesen daha iyi olur. O laflari yutmak midede hazimsizlik yapar.

;)

BU SAATTEN SONRA BANA NE BIR CEVAP ATIN, NEDE BIRSEY.. SIZ KENDI KENDINIZE FENERBAHCENIZI TARTISIN! SIZE BASARILAR.. UMARIM BIR KAC KISI HAYATINDA ILK DEFA FENERBAHCENIN ADINI DUYMUSTUR! SIZINDE FB'YE BIR KATKINIZ OLMUSTUR!

:D :D :D :D :D

BYES !!!!!!!!!
Bule,senin yasin 17 diilmi?Benim yasim 14 gibi duruyo ama dogum günüm 11 ekim,yani yasim 15.Üstelik akil yasta diil bastadir.Sanada kapak olucak.Belki bu sene diil(bu sene de olabilir) ama bi dahaki sene olucak.Üstelik bir besiktasliyi ve bir galatasarayliyi fenerbahçe neden bu kadar ilgilendirir?Çekememe yada komplekslilik olmasin ;)

yozgatli23 said:
Ulan yüzsüz herif.Haram paraymis.Sizin bu sezon ve 2001-2002 sezonunda hakemleri nasil satin aldiginizi gördük.

Tamam fb mania bu adamlarla konuşmaya değmez.Onlar kendi dünyalarında Fenerbahçe'yi kıskanmaya devam etsinler.(Her ne kadar kabul etmeselerde):)

This place is the galatasaray stadium.But,Fenerbahçe supporters are here ;)

Ay.. Şimdi çatlicam kıskançlıktan.. :D :D

fbmania, Biliyosun ben SCN forumlarının moduyum, her zaman senin salak salak mesajlarını, açtığın konuları silmekten sıkıldım! Senin nasıl birisi olduğunu iyi bilirim.. Onun için burada böle bilgin, akıllı ayakları yapma, senin nasıl bir başbelası olduğunu tüm SCN PES ekibi biliyor. Merak etme!

Beyler artık kesin kavgayı!

Last edited by a moderator:

Bule said:
Ay.. Şimdi çatlicam kıskançlıktan.. :D :D

fbmania, Biliyosun ben SCN forumlarının moduyum, her zaman senin salak salak mesajlarını, açtığın konuları silmekten sıkıldım! Senin nasıl birisi olduğunu iyi bilirim.. Onun için burada böle bilgin, akıllı ayakları yapma, senin nasıl bir başbelası olduğunu tüm SCN PES ekibi biliyor. Merak etme!
Ehehe.Farkindayim :lol:
Ama orasi baska burasi baska.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom